WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Ağustos 28, 2017

Geliştiricilerden Bilgiler XIII !


Esenlikler dostlar, yine birçok bilgiyi bir araya getirdim ve oyunun geleceği ile ilgili sızıntıları sizlere aktarıyorum. Gamescom fuarında geliştirici Ev1ın yapılmış.


 • İtalyan gemileri gelecek yıl sonu olarak planlandı.
 • WoT'da ki gibi bir mürettebat dizilimi bu oyun için uygun değil ancak Ev1n yine de mürettebat işlevlerini geliştirmek istiyor. Geminin tüm birimlerini temsil eden ikinci bir mürettebat oyuna eklenebilir.
 • Graff Zeppelin hakkında yeni bir bilgi yok. Belki derin torpidolar geldiğinde oda nasibini alır, bilinmiyor.
 • IFHE ve Sis güncellemesi yıl sonu.
 • Roma gemisinin modeli üzerinde halen çalışılıyor.
 • Kaptan yeteneklerinin yeterli bulunduğuyla ilgili bir soru sorulmuş ve Ev1n hiçbir zaman yeterli olmayacağını söylemiş. İleride değiştirilebilir.
 • RPF halen tartışmalı bir konu ancak biz oyuna çok etki ettiğini düşünmüyoruz. Belki rekabetçi savaşlar için DD'ler de sıkıntı çıkartıyor olabilir, takip ediyoruz eğer oyunu bozduğunu hissedersek IFHE gibi kaldırılacak.
 • Kitakami gemisi etkinlik ödülü olarak verilecek. Ayrıntı yok.
 • +1/-1 MM oyuncu sayısına bağlı. Eğer ileride WoT kadar oyuncumuz olursa bu konu hakkında ciddi düşünebiliriz.
 • Denizaltı ile ilgili bunu oyuna nasıl dahil edileceği halen çöülmüş değil. Yakın zamanda beklemeyin.
 • Konvoy fikri halen aklımızda, çalışmalar devam ediyor.
 • Ev1n her yıl yeni bir BB ağacının yayınlanmasını düşünüyor. Açık konuşmak gerekirse her gamescom zamanında bir avrupa ağacı. Alman ağacını oyunda gayet güçlü buluyor ve bir alman CV ağacı düşünmüyor.
 • Almanlar, Amerikanlar, Japonlar ve İngilizler için yakın olmayan zamanda alternatif bir ağaç olabilir.
 • CV reworku gelmeden yeni bir CV ağacı gelmeyecek. Bir sonraki CV ağacının ingilizler olması planlanıyor ancak tüm bunlar ve IJN Tone gibi hibrit gemiler, CV reworkunu bekliyor.
 • Mayın sistemi Dynamo operasyonunda denendi ve harika çalıştı, şimdi ki soru bunu PvP'ye nasıl ekleyeceğiz?
 • Her iki-üç güncelleme de yeni haritalar gelecek.
 • Premium Alman DD gelecek.
Kaynak: REDDIT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder