WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Temmuz 20, 2017

0.6.9 Supertest Bilgileri [GÜNCELLENDİ #2]


Bu makale 0.6.9 Supertest bilgilerini içerir.

Not: Bu bilgiler tamamen test öncesi verilen ve resmi olmayan bilgilerdir. Bu bilgilerin değişebileceğini/kaldırılabileceğini unutmayınız. www.fleetreview-tr.com burada sadece paylaşımcı olup hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu bölümden sonrası 27.07.2017 tarihinden sonra güncellenmiştir

 • Benson gemisinin dümen kırma süresini kısaltan gövde yükseltmesi artık B gövdesine geçişte de aktif oluyor.
 • Orion gemisinin stock ateş menzili yükseltildi 14.4<15 .18="" li="">
Anı Bayrakları
 Donanma Günü
WG Yıldönümü  Iron Duke(ön)
Iron Duke(profil) 
Iron Duke(üst) 

Bu bölümden sonrası 22.07.2017 tarihinden sonra güncellenmiştir

Sis Değişikliği

 • Artık sisler resmen sadece gizlenme için kullanılacak.
 • Sis içinde yada etrafında ateş edilmesi durumunda sisin dağılması hızlanacak.
 • Örneğin Gearing gemisini düşünelim, tek bir bataryanın ateş ile sis perdesinin ömrü 0.24s kısalacak.
 • Bu süre az gelebilir ancak bunu büyük kalibre silahlara vurduğumuzda işin rengi değişiyor. Mesela 460mm bir silahı düşünün.
 • Tek tıklaması ile 17.73s'lik bir sis kaybolmasına neden olacak ve tam salvo ile neredeyse tüm smoke dağılacak.(tek tıklamadan kasıt bir bataryasndaki tüm namluların ateşlenmesi, hesaplama namlu başına göre yapılıyor)
 • https://sea-group.org/?p=3216&lang=en bu sitede bir grafik mevcut. Tüm kaliblere bakabilirsiniz.
Yeni Özelleştirmeler
 • Artık oyuncular basit kamuflajların bazı renklerini istedikleri gibi değiştirebilecekler.
 • Artık oyuncular iki tane anı bayrağı takabilecek(Korsan bayrağı+yeni yıl bayrağı gibi)
İngiliz Gemileri(evet yine, yeni, yeniden...)
 • Conqueror gemisinde test için kullanılan 4x3 419mm silahlar artık kalıcı ve stock oldu. Oyuncular isterlerse 35 000 DP ve 2 500 000 kredi karşılığında 4x2 457mm silahları takabilecek.
 • Lion gemiside iki silah dizilimine sahip. Oyuncular 406mm yada 419mm silahları takabilir. Ancak Alman gemilerinin aksine bu gemide 419mm silahlar, 406mm'den oldukça üstün.
 • Nelson gemisinin silahları, 15km üstüne çıkıldığında mevkidaşı King Geırge V'in 14 içnlik silahlarından daha kötü performans gösteriyor.
 • Nelson katapult uçağının kaldırıldığını söylemiştik, bunun yerine İngiliz can basması getirildi.
 • King George V gemisinin Seviye VII'e taşınmasının ardından, geminin AA yetenekleri düşürülürken, CP'si arttırıldı. Ayrıca ana silahlarının yükleme süresi de azaltıldı.
 • Monarch, King George V gemisi ile karşılaştırıldığında daha güçlü AA ve daha düşük yükleme süresine sahip.
İngiliz Uçakları
Bu bölümden sonrası 20.07.2017 tarihinden sonra güncellenmiştir

Yeni Etkinlik ve Koleksiyonlar

 
 
 

Bismarck etkinliğinde olduğu gibi, oyuncular bir dizi görevi tamamlamaları doğrultusunda koleksiyon parçaları elde edecek ve bunlar sayesinde final ödülünü alabilecekler.

Görevlerini tamamlamaları karşılığında verilecek olan ödül ise, efsanevi Japon kaptan "Isoroku Yamamoto"


Kaptan Isoroku Yamamoto normal yetenek ağacına sahip bir kaptan ancak kendisinin iki benzersiz pasif skili mevcut
 • Savaş sırasında sonra eğer bu kaptan ile "İlk Kan" başarımı alırsanız, tüm savaş boyunca tüm sarf malzemelerinize +1 ek hak ekleniyor.
 • Yine savaş sırasında bu kaptan ile "Kraken Salındı"başarımı alırsanız, geminiz %0.4 CP/s oranında 120s boyunca can yenileyecek(en fazla %48) ve kalıcı olarak %33 ana silah dolum süresi azaltımı kazanacaksınız.
Yukarıda ki tüm bu olaylar gerçekleştiğinde geminizde bir görsel efekt olacak ayrıca bu kaptanın mermi atışları, mermi patlamaları vs gibi görselliklerde özel efektlerle olacak. Bu efektler limanda ARP gemilerinin özellikleri gibi gizlenebilecek. Isoroku Yamamoto kaptanı terhis edilemeyecek.

İngiliz Gemileri
 • Nelson gemisi artık Premium gemi, eski Tier VIII olan "King George V" Tier VII olarak ayarlandı ve yerine "Monarch" gemisi getirildi.
 • HE mermilere dayanaklılık açısından İngiliz 40mm AA silahları ve 114mm çif amaçlı silahlarının dayanıklılıkları arttırıldı. Ayrıca 134mm çift amaçlı bataryalarındazırhları 38mm'ye çıkarıldı. Bazı İngiliz kruvazörleri de bu değişiklikten etkilenecek.
 • Monarch gemisi artık "Uçaksavar Savunma Ateşi" sarf malzemesine sahip, Katapult uçağı ile aynı slotu paylaşıyor.
 • Lion ve Conqueror gemiside aynı sarf malzemesine kavuştu, Radar ile aynı slotu paylaşıyor
Kaynak: SEA GROUP

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder