WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Haziran 27, 2017

Ranked Ödülleri Karşılaştırması


     Tarafımca yapılan "Ranked Ödülleri" karşılaştırmasına tekrardan hoşgeldiniz. Yine üzücü haberler ile karşınızdayım :) Tek sevindirici yanı ise bu sefer gemi kasacak olanlar daha az emek harcayacaklar. Hadi gelin bir bakalım...

5. Sezon Ödülleri
6. Sezon Ödülleri
7. Sezon  Ödülleri
5. Sezon Fark
6. Sezon Fark
11 000 000 Kredi
1 000 000 Kredi
500 000 Kredi
-10 500 000 Kredi
-500 000 Kredi
3500 Doblon
2750 Doblon
2750 Doblon
-750 Doblon
Eşit
2095 Sancak
490 Sancak
760 Sancak
-1335 Sancak
+270 Sancak
210 Kamuflaj
105 Kamuflaj
210 Kamuflaj
Eşit
+105 Kamuflaj
-
7 Yeni Yükseltme
-
-
-7 Yükseltme

     Şimdi sevgili dostlar, 5. Sezon'u özellikle baz alıyorum çünkü o sezondan sonra yiğitlik bozuldu. Süper konteynerler olsun, Ranked ödülleri olsun WG bizi bir güzel öptü ve işi bu hale getirdi. Benim gibi eski oyuncular bu işten ekmek yedi gerçi ama aramıza katılan yeni oyuncular için haksızlık oldu diyebiliriz. Yorumu sizlere bırakıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder