WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Haziran 24, 2017

AP Bombası Değişikliği


Son gelen mini yama ile Enterprise olmak üzere diğer AP bombalar üzerinde değişiklikler yapıldı. Bunlar geçmeden önce birkaç küçük değişiklik bilgilerini verelim:

  • Oyunlardaki filo sayıları Rastgele Savaşlar için maksimum 6, Ortak Savaşlar için ise maksimi 3 olarak ayarlandı.
  • İki takımda ki filoların sayısı, dinamik filolar dikkate alınmadan ayarlanacak.
Bu iki ufak bilgiden sonra gelelim asıl konumuza.
  • Enterprise gemisinin 1000lb Mk33 AP bomba hasarı 7300>8000'e çıkarıldı. Delebileceği zırh aralığı ise 70mm-240mm arasında değiştirildi(eski değer 250mm). Halen yangına sebep olmuyor.
  • Bombanın infilak süresi 0.02>0.03'e çıkarıldı.
  • Şuan denenen ve devamı konusunda kesin karar verilmeyen bir özellik ile Enterprise rakiplerinin önüne geçecek. Bu özellike T9-10 gemiler ile gelen 3. yükseltme slotunun Enterprise için açılmasını sağlıyor ve bu sayede uçakları T7 olsada dayanıklılıkları T8 gücünde olacak. Bu sayede bu gemi kesinlikle alınmayı hak edecek.
  • AP ve HE bombalar arasında artık geçiş yapılabiliyor. Savaşa girmeden önce uçakların hangi bombayla oyuna gireceğini seçmeniz gerekiyor.
Delme olasılığının ve kalibresinin değişiklik nedeni, bombanın düşüş hızı, düşüş açısı ve bomba ivmesine göre belirleniyor. Bu parametreler bombanın gemiye daha iyi nüfuz etmesine sağlıyor.

  • Diğer Amerikan uçak gemilerinin taşıyacağı 1600lb Mk1 Ap bomba hasarı 9100>10100'e çıkarıldı. Delebileceği zırh aralığı ise 70mm-280mm arasında değiştirildi(eski değer 320mm). Halen yangına sebep olmuyor.
  • Bombanın infilak süresi 0.02>0.03'e çıkarıldı.
  • AP ve HE bombalar arasında artık geçiş yapılabiliyor. Savaşa girmeden önce uçakların hangi bombayla oyuna gireceğini seçmeniz gerekiyor.
Tüm bu bilgiler değişebilir. Bunu dikkate alarak okuyunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder