WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Şubat 07, 2017

Sıralamalı Sezon 6


Selam arkadaşlar biliyorsunuz ki Sıralamalı Sezonlar yakında başlayacak. WG resmi olarak duyurusu yaptı ve bir açıklama metninde bulundu. Ben bu yazımda verilen bilgilerle birlikte verilmeyen bilgileri ve bazı kafa karışıklıklarını da sizlere anlatacağım. Keyifli okumalar.

Sıralamalı Savaşların başlangıç tarihi:

EU : 10 Şubat TSİ 09:00 / 24 Mart TSİ 09:00

Seviye Detayları

Detaylara geçmeden önce bu savaşlar ne anlama geliyor onu bir açıklamak istiyorum. Sıralamalı savaşlarda, mevcut kademen baz alınarak diğer oyuncularla belirli ödüller için 7v7 şeklinde savaşırsın. Süper lig dahil 5 lig vardır. Her lig farklı zorluklar içermektedir. Geçen sezonu hangi kademede bitirdiyseniz bu sezon bitirdiğiniz kademe başına 1 yıldız alarak başlarsınız. Örneğin 15 kademe geçtiniz bu sezon 15 yıldız verilir.

Süper Lig ( Tier V)
 • Sezonu bitirdikten sonra açılır.
 • Yaptığınız her savaş için 1 adet kutu kazanırsınız.
Lig 4 (23 - 16)
 • 23. seviye için 1 yıldız,
 • 22 - 16 seviyeleri için 2 yıldız ister.
Lig 3 (15 - 11)
 • Her seviye için 3 yıldız ister.
Lig 2 (10 - 6)
 • Her seviye için 4 yıldız ister
Lig 1 (5 - 2)
 • Her seviye için 5 yıldız ister.
23. ile 16. seviye arası kaybettiğiniz savaşlar için yıldız kaybetmezsiniz.

Sezon 6 Hakkında
 • Öncelikle bu sezonun geçmiş sezonlardan bir farkı yok. Geçmişte de Tier VII olarak yapılan vardı bu sezonda öyle.
 • Her kazandığınız savaş için bir yıldız alır, her kaybettiğiniz savaş için bir yıldız verirsiniz.
 • Geçtiğimiz sezonlarda ki gibi eğer takımında birinci iseniz, kaybetseniz dahi yıldız kaybetmeyeceksiniz.
 • Bu sezon Tier VII olduğu için daha çok P2W dediğimiz bir Premium gemi sezonu olarak görebiliriz. Çünkü T7 olarak mevcut ağaç içinde güzel gemiler bulunmamakta bulunsa dahi Premiumlarla arasında oldukça fark olmaktadır.
Ödüller
 • Her sezonda olduğu gibi bu sezonda ödüllerle dolu. Özellikle ödüllerin miktarı ve niteliği beklenildiği gibi yükseldikçe artmaktadır. Geçen sezonu baz alırsak, yüksek kredi ve doblon ödülleri 3. kademeden sonra başlıyordu ve kamuflajlarla doblonu 1. kademe veriyordu. Bu sezonda aynısını bekliyoruz
 • Ödüller kısaca; yükseltmeler, sancaklar, kamuflajlar, anı bayrakları, krediler, doblonlar, Korsan bayrağı olarak sıralanabilir.
 • Burada çok önemli bir nokta var, eğer daha önce toplamda birbirinden bağımlı yada bağımsız 3 kez birinci olmuşsanız yada bu sezonla beraber 3. olacaksa sizlere "USS Flint" adında Atlanta'nın kardeş gemisi verilecektir.
 • Eğer bu sezon dahil 5. kez birinci olursanız "USS Black" adında Fletcher'ın kardeş gemisi sizlere verilecektir.
 • Burada da bazı arkadaşları üzen olaylar ortaya çıkıyor. Yeni başlayanlarımız var, vakit bulamayanlar var. Bu arkadaşlar için resmi bir açıklama vs yok ama benim kendi şahsi düşümcem ileri de telafi sezonu gibi bir şey yapılabilir.


USS Black


Harita Havuzu
 • Bu sezon ki savaşlar aşağıda ki haritalarda olacak arkadaşlar. Dediğimiz gibi bu sezon Merkez Üssü modu da bulunuyor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder