WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Şubat 07, 2017

Geliştiricilerden Bilgiler IX- 0.6.1 Açık Testi
 Genel olarak 0.6.1 Açık Testi, yeni Sıralamalı Sezon, birkaç küçük dengeleme, birkaç yeni yükseltme ve çokça depo sistemi ile ilgiliydi.
 Geçmiş Açık Testlerin aksine, 0.6.1 güncellemesi ile ilgili RUS Topluluğundan gelen geri bildirim oldukça olumluydu. Birçoğu yeni yükseltmeler ve bunların sarf malzemeleri üzerinde ki etkisi ile ilgiliydi. Şunu da belirtmek isterim; Merkez Üssü modu Sıralamalı Sezonlardaki aktif olacaktır !

- Depo Sistemi (Biz tamamen yanlış anlamışız ...)
 Çok beklenen depo sisteminde, birikmiş modüllerin yanı sıra, sökülmüş kamuflajlar, sinyaller ve sarf malzemeleri de dahil olmak üzere tüm biriken modüller yer alacak ve hepsi kredi karşılığı satılabilecek. HERHANGİ BİR ŞEY ALIP BİRİKTİREMEZSİNİZ. YANİ İNDİRİM ZAMANI STOK YAPIP SONRA HARCAYAMAZSINIZ. (siz bizi aptal mı sandınız? İşiniz ne para harcayın...)

- Sunucu popülasyonundaki düşüş ile yeni komutanlık becerilerinin getirilmesini bağdaştırıyor musunuz?
 İki yıldan beri düşüş hakkında sürekli bir şeyler duyuyoruz, ancak çevrimiçi oyuncu sayısı düşmüyor. Şuan (röportajın yapıldığı günü kastediyor) 27 000 çevrimiçi oyuncu var ve bu soğuk bir pazartesi için iyi bir rakam. Özellikle Sıralamalı Sezon başladıktan sonra artış bekliyoruz (oyuncuların %35'i savaşlara katılmaktadır). Katılım bir sezon boyunca yoğunlaşırken, insanlar daha kısa sürede daha yoğun savaş oynuyorlar. Çevrimiçi sayılar Şubat başından Nisan sonuna kadar, daha sonra ise Haziran ve Temmuz aylarından itibaren mevsimsel olarak dalgalanmaktadır. Ağustos ayından başlayarak çevrimiçi artışla yıl sonundaki tatil sezonunda zirveye ulaşır ve sonra tekrar azalır. Çoğu çevrimiçi oyunda da bu geçerlidir.

- US Kruvazörleri ne zaman güçlendirilecek?
 Geliştirici günlüklerini okuyun ve takipte kalın.

- Sıralamalı Sezon VII olarka başlayıp sonra yükselecek mi?
 Tamamen VII olarak oynanacak.

- Serbest DP ile elde edilen gemilerle ilgili olarak, başka bir seviye IX gemi yada düşük seviye gemi ekleyecek misiniz? Eklenen bu tarz gemilerde sürekli "Steven Seagal" gibi özel bir etkinlikle mi servis edilecek?
- Şuan herhangi bir planımız yok. Düşük seviyeler içinde bu tarz bir gemi teklif etmek istiyoruz dedik. (Yani ?) Hâlâ düşünüyoruz. Planları duyurmak için erken.

- US Cleveland ne zaman VIII'e taşınacak?
 Bunu yapmayı düşündük ama oyun dengesini bozma endişesi var. Kısa sürede olacak bir şey değil.

- Tier X gemilerin kamuflajları için Tirpitz'de olduğu gibi bir etkinlik vs yapmayı yada indirim getirmeyi düşünüyor musunuz?
 (Küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi iyi okuyun cümleyi) Bir çok fikrimiz var ANCAK İNDİRİM DUYURUSU YAPACAĞIMIZ YER BURASI DEĞİL, ÇÜNKÜ İNSANLAR İNDİRİMİ DUYDUKLARI ZAMAN ALIŞVERİŞİ DURDURUYOR VE İNDİRİMİ BEKLİYOR.(kısaca yolamıyoruz sizleri diyor) Her an her şey değişebilir planlarda öyle.

- Arka arkaya üç ağaç yayınlamanın (Japon DD bölünmesi, Alman DD ve Rus DD bölünmesi) biraz abartılı olduğunu düşünmüyor musunuz? Diğer sınıflarda var bu oyunda.
 Hayır düşünmüyoruz. Muhripler yüksek seviye savaşları domino edecek güce sahip değiller.

- Gelecekte başka bir etkinlikte tekrar Steven Seagal elde etme şansımız olacak mı?
 ARP sözleşmesi 2016 bitimiyle birlikte doldu. Steven Seagel sözleşmesini kontrol etmeden birşey söyleyemem ama yakın zaman için böyle bir plan yok ancak olursa ayrıntılı bilgi veririz.

Kaynak: WOWS EU FORUM

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder