WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Şubat 06, 2017

0.6.0 Güncellemesi Gemi İstatistikleriSelam sevgili okurlar. Bu aralar WG oldukça suskun, her gün kaynaklarımı kontrol etmeme rağmen hiç haber bulamıyorum. Neyse bu bilgiyi bulabildim. Meraklısına hangi geminin daha iyi olduğunu söylüyor. Aslında bunu istatistiksel olarak söylüyor ama ben o istatistikleri bulamadım. Özet olarak verilmiş aşağıda ki liste. Eğer katılmıyor ve bir şeyler eklemek isterseniz yorum olarak belirtebilirsiniz.

Birkaç istisna dışında CV'ler tüm seviyelerde en yüksek hasar, öldürme ve kazanma oranına sahip. Tabi ki bu yüksek istatistiklerin sebebi usta oyuncular ve topluluk arasında bu istatistiklerin kötü oyuncular tarafından düşürüleceği endişesi de yok değil. Şunu da belirtmekte fayda var, IJN CV'leri her seviyeden USN CV'lerinden yüksek oranlara sahip. En kötü CV istatistiği olan gemiler ise Bogue ve Independence. 

Tier II:
En iyi gemiler: Umikaze, V-25.

Tier III:
König Albert, Bogatyr ve Nassau .

Tier IV:
En iyi BB: Imperator Nikolai I ve Arkansas Beta.
En kötü BB: Myogi.
En iyi CA: Iwaki Alpha.
En kötü CA: Karlsruhe ve Danae.
En iyi DD: Clemson (Iskoze zayıflatmasından sonra).
En kötü DD: V-170.

Tier V:
En iyi BB: König and Texas.
En kötü BB: New York.
En iyi CA: Königsberg.
En kötü CA: Emerald ve Krasny Krim.
En iyi DD: Gremyashchy, Kamikaze and Fujin.
En kötü DD: T-22.
En kötü ship Bogue.
Tier VI gemileri arasında BB'ler, diğer tüm sınıf gemilerden daha güçlü orana sahip, hatta CV'lerden bile. Birkaç Tier'de de farklılık var ama en belirgin olan Tier VI.

Tier VI
En iyi BB: Arizona.
En kötü BB: Warspite
En iyi CA: Admiral Graf Spee (diğer kruvazörlerden sadece biraz ileride).
En kötü CA: Nürnberg.
En iyi DD: Shinonome.
En kötü DD: Ognevoi, Fubuki and Hatsuharu .

Tier VII:
En iyi BB: Sharnhorst significantly leads Gneisenau.
En iyi CA: Belfast, Flint and Fiji.
En kötü CA: York and Pensacola.
En iyi DD: Blyskawia, Shiratsuyu and Leningrad.
En kötü DD: Kiev, Mahan and Akatsuki.

Tier VIII:
En iyi BB: Bismark.
En kötü BB: North Caroline.
En iyi CA: Michail Kutuzov and Atago.
En kötü CA: Hipper, Prinz Eugen and New Orleans.
En iyi DD: Akizuki and Z-23.
En kötü DD: Kagero and Tashkent

Tier IX:
En iyi BB: Missouri (by a large margin).
En kötü BB: Izumo (ikinci en kötü).
En iyi CA: Neptune.
En kötü CA: Baltimore (birinci en kötü).
En iyi DD: Z-46.
En kötü DD: Yugumo.

Tier X:
En iyi BB: Großer Kurfürst.
En iyi CA: Minotaur.
En kötü CA: Des Moines (diğer kruvazörlere kıyasla).
En iyi DD: Khabarovsk.
En kötü DD: Shimakaze (the en kötü tier 10).

German DDs:
V-25 (iyi)
G-101 (kötü)
V-170 (kötü)
T-22 (really kötü)
Ernst Gaede (orta)
Leberecht Maass (orta)
Z-23 (iyi)
Z-46 (iyi)
Z-52 (orta)
Bana kalırsa alman muhrip ağacının tamamen elden geçmesi gerekiyor. Kimlik sorunu yaşayan ve ortada kalmış bir sınıf.


Kaynak: WOWS EU FORUM

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder