WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Ocak 23, 2017

Geliştiricilerden Bilgiler VIIKatapult Uçağı
Birçok oyuncu bunu geçici bir araç kullanmıyordu, birçoğu torpido tespiti ve tespit için kullanıyordu. Artık gerektiği zaman kullanılacak bir savunma aracına döndü

Sovyet Muhrip Bölünmesi
Yeni konsept bizlere iki farklı stil getiriyor

  • "DD Leader" daha çok hasar potansiyeline sahip, daha erken tespit edilebilir,
  • Yeni ağaç daha çok kruvazörümsü bir tarz olacak
Önleyici Bakım
Burada yanlış anlaşılan bir nokta var. Bu yetenek sadece ana silahlar, torpidolar, dümen ve motor parçalarının geçini kırılımını etkiler. İkincil silahlar yada uçaksavarlar için çalışmaz.

Klan Savaşları
Klanlar arası savaş şimdilik planlarımız arasında yok. Şuan birinci aşamadayız ve 2017 tanıtım videosundan fazla bilgi veremeyiz. 3 aşamalı bir planımız mevcut.
  • Beraber oynanması durumunda bonuslar,
  • Klanlar arası savaş,
  • Müttefiklik, diploması vs.
Adrenalin Patlaması ve İkincil Silahlar
Adrenalin patlaması mevcut durumda sadece ana silahlar için geçerli, ikincil silahlar için önümüzde ki güncellemelerde eklenebilir.

İt Dalaşı Uzmanı Hakkında
1 puan ile erişilebilen bu yetenek, iki farklı seviyedeki CV karşılaştıklarında, düşük olan CV avcılarının mermilerine bir bonus ekler.

HEAP ve AP Mermiler
"HEAP" yeteneğinin gelmesi ve YP mermilerinin kırılımının azalmasından sonra AP mermilerini işlevlerini yitirmemiştir.

USN Kruvazör Değişiklikleri
Artık daha iyi bir ZD performansı ve zırh delme açıları var ancak mevcut durumda dahi "Baltimore" ve "Des Monies" güçlendirmeye ihtiyaç duyuyor, özellikle ağaç bölündüğünde büyük değişiklikler gerekiyor

İngiliz Sisinde ki Hata
Bu hatanın tespiti, topluluk-geliştirici işbirliğine güzel bir örnek. Sizin bildirimleriniz sayesinde bu sorun yakında çözülecektir.

Kaptan Yeniden Eğitim Ücretleri
Yeni getirilen "Elite XP" ve daha fazla opsiyon için böyle bir değişikliğe gidildi.

Replay Özelliği
Önümüzde ki güncellemeler için planlanmadı. 2017'de gelebilir.

Shimakaze'nin Geleceği
Japon oynanışına baktığımız da, oyuncularımızın artık bu sınıfı popüler olarak görmediğini görüyoruz. Mevcut meta içerisinde yapılan hatalardan ötürü bu kanı mevcut. Şuan gemi incelememiz altında.

Amerikan ve Japon Uçak Gemileri
Bu iki sınıfta problemli. Topluluğun bize gösterdiği yok doğrultusunda önce arayüz değişikliğini yapacağız daha sonrasında ise silahlar ve dengelemeler ile ilgileneceğiz. Şimdilik tarih yok.

Kitakami
Herkese vermeyeceğiz, satmayacağız. Çünkü bu gemi oyunu etkileyebilecek bir güce sahip. Şimdilik oyuna dahil etme planımız yok.

Tembel Giriş
Bu özellik yeni oyuncularımızı oyuna adapte etmek için geliştirilmiş bir özelliktir.

Klan Kapasiteleri
30 kişi olarak oyuna eklenmesini ölçekleme için kullandık. İlerleyen zamanlarda bu kapasite arttırılacak. Klanların buna ihtiyacı olduğunu biliyoruz.

Beka Kabiliyeti
Bu yetenek daha kolay erişilebilir olduğu ve fiyatı düşürüldüğü için getirisi de zayıflatıldı.

Depo Sistemi
Dasha bu konu ile ilgili zaten son videoda açıklama yaptı. Üzerinde çalışıyor ancak çok yakın zamanda geleceğini söyleyemem.

Filolar
Oyuna büyük etkisi olduğu için filolarda ki 3 oyuncu sayısı sınırını yükseltmeyi PvP oyun modu için düşünmüyoruz.

Klan Bayrakları
Görsel temsil klanlar için önemlidir.

Bayraklar
Birden çok bayrak takmak planlarımız arasında yok.

Dinamik Haritalar
Oyun motoru iyileştirmeleri olmadan bu olmaz. Çok orjinal bir fikir de olsa, harita dengemeleri yüzünden çöp.

PvE ve Ödüller
Yeni PvE modları ile, bu modlardan kazandıklarınızda da bir artış olacaktır.

Merkez Üssü
Bu mod kaldırılmayacak ancak değişikliklere uğrayacak.

Burç Kipi
Gelen şikayetleri dikkate aldık ve ekibimiz bir göz atacak ancak şuan PvE moduyla bir hayli meşgul oldukları için dengelemek yerine modu kaldırabilirler.

Amerikan Torpidolaru ve Japon Torpidoları
Amerikan torpidoları, Japon rakiplerinden daha geç tespit olmasına karşın, hasar ve hızları değişiklik gösteriyor. Japon torpidoları için bir güçlendirme getirmek iyi fikir gibi durmuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder