WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Ocak 19, 2017

Geliştiricilerden Bilgiler VI


 • Klan kapasitesi şimdilik 30 kişiliktir. Bu baharda 100 kişiye çıkarmayı düşünüyoruz. Maksimum kişi sayısında ileride 300 olarak planladık.
 • Şuan hâlâ Klan savaşlarının dizaynı üzerinde çalışıyoruz. Muhtemelen Ekip Savaşları benzeri olacak.
 • Mevcut planlar arasında PvE Klan savaşları yok. Belki ileride olabilir.
 • Klan aktivite ödülleri büyük ihtimalle ekonomik çerçevede olur. Örneğin: Normal gemilerde kredi indirimi, Gemi ve Kaptan deneyiminde ekstralar belki kredi gibi.
 • Burç oyun kipinin popüler olmadığını görüyoruz. Önümüzdeki güncellemede(0.6.1) kalelerin güçleri zayıflatılacak. Bu yıl içerisinde, muhtemelen 6 ay kadar sonra bu modu ayrı bir seçenek olarak sunacağız. Modun şimdiki hali veri toplamak ve kullanıcı bildirimi almak için tasarlanmış bir testtir.
 • Geliştiriciler oyunun mevcut süresinden memnunlar.
 • Geliştiriciler Sıralamalı Savaşlardan memnun. Önümüzdeki sezon küçük değişiklikler olacak ama ana konsept kendini koruyacak
 • Mevcut durumda verilen tespit hasarı önümüzdeki güncellemede (0.6.1) arttırılacak ancak tespitiniz sayesinde ki hasar ve tanklama ile gelen bonuslar ana kaynak değil ek kredi getirisi olarak kalmaya devam edecek.
 • 2017 yılı Klanlar için önemli bir yıl olacak. WoT Klanları artık global bir kimlik aldı. WoWs Klanları ise klan üyelerinin alacağı ödüllerle ve klanları ile başlayacak. Bu global başlayış için bekliyoruz. Oyuncuların %50'sinin klanlarda olması ezici bir üstünlük olurdu buna rağmen %30'unun olmasıda gayet iyi olur. Bundan daha azı ile alınan kararlar başarısızlık getirecektir. Bu kriterler Sıralamalı savaşların başarılarından esinlenilmiştir(Yada Ekip savaşlarının başarısızlıklarından :P) Uluslararası çapraz sunucu klanlarınında olmayacağını belirtmeliyim.
 • Gemi kiralanması özelliği tartışılıyor. Bunu uygulaması kolay olmayacak.
 • Diğer WG oyunlarında ki altınların dönüştürülmesi işlevi geliştirildi. Zaten büyük çaplı altınları destek birimine başvurarak değiştirebiliyorsunuz.
 • Çin yılı ile ilgili etkinlik planlarımız var


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder