WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Ocak 01, 2017

Fransız Kruvazörü mü Geliyor?

Na sunucusundan "garfield001" adlı kullanıcının keskin gözleri, yılbaşı için yayınlanan animasyon vidyosunda bazı şeyler görmüş. Gelin neler olduğuna bir bakalım. Öncelikle videoyu aşağıdan tekrar izleyebilirsiniz.


Aşağıda ki resimde bir kullanıcının dilek mektubu var. Resimdeki gemiyi isteyen Chris'in istediği geminin arkasında yer alan bayrağa bakacak olursak bir Fransız gemisi olduğunu görüyoruz.


Şimdi bu resimden bunun neresi kruvazör diyebilirsiniz. Aşağıda ki resme baktığınızda da bir kutu görüyorsunuz, üstünde Fransız renkleri ve Kruvazör sembolü var.


Şimdi ki resim ise birçok soru işareti içeriyor. İlk olarak bir çapa görüyoruz. Üstünde ingiliz renkleri var. Buda demek oluyor ki yeni bir ingiliz gemisi yolda. Kenarda sağ köşede ise bir Steven kıyafeti ve yanında PVE yazan bir kutu var. Bu PVE kutusu acaba escort modu olabilir mi? Yukarıda sol tarafta ise bir harekat haritası bulunuyor.


Sizlerde fikirlerinizi aşağıda yorum olarak bildirirseniz tartışabiliriz :)

Kaynak: WOWS NA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder