WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Aralık 17, 2016

WG Fest ve Müthiş Haberler !


WG Fest tüm WG oyunlarının aynı çatı altında toplandığı isminden de anlaşılacağı gibi bir festival. World of Warships ile ilgili çok güzel haberler geldi. Bunlara bir bakalım.

Alman Muhripleri
Alman muhripleri ile ilgili haberimize buradan erişebilirsiniz.
Alman muhripleri hala test aşamasında. Bu yıl sonuna yetişir mi bilmiyorum ancak 2017 yılının ilk ayı içerisinde bizlerle olacağından eminim


Sovyet Muhrip Dalı Güncellemesi

WG sanırsam bu güncelleme işini sevdi. Her ne kadar Japon ağacını güncelledikten sonra birşeye benzememiş olsa da Ruslar da aynı hatayı yapmayacaklarını düşünüyorum. Aşağıda eklenecek olan gemileri görebilirsiniz.
Klanlar Geliyor !
Klan sistemi ilgili haberimize buradan erişebilirsiniz.
Klan sisteminin test aşamasında olduğunu hepimiz biliyoruz. WG haberinde World of Warships için tamamen değişik bir klan sisteminin önümüzde ki sene geleceğini vaat ediyor.

Komutanlar 2.0
Komutan yeteneklerinin ayrıntılı haline buradan erişebilirsiniz.

Kahraman / Tarihi Komutanlar

Kendilerine has eşsiz beceri setine sahip daha fazla tanınmış simanın, "karakter" komutanlar olarak oyuna dahil olması üzerinde çalışıyoruz.

Cadılar Bayramı Başarısı - PvE Yakında GeliyorCadılar bayramı etkinliğinde bir "konvoy" kipi test edildi. Hepimiz etkinlik tarzında oynadık ama WG için bu bir testti. Bu kipin daha da gelişeceği ve yeni senaryolarla birlikte bizlerle olacağı haberini veriyorlar.Depo 


Depo ikmal yaptığınız malzemeleri ve sarf malzemelerini stoklayabileceğimiz bir yer. Bu sistem oyuna geldikten sonra indirim zamanında stoklayacağımız ürünleri daha sonraları kullanabileceğiz.

Kaynak: WG TR SAYFASI

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder