WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Aralık 18, 2016

WG Fest Haberleri Üzerine Açıklama !


WG Fest haberini dün paylaşmıştık. Büyük ilgi gördü, okurlarımıza teşekkür ediyorum. Bugün WG çalışanlarından "Sub_Octavian" bir açıklama bulundu. Açıklamaya bir bakalım sonra yorum yapalım.
Dün yayımladığım WG Fest haberine buradan erişebilirsiniz. Okuduğunuz bu haber dünkü haberin açıklayıcı niteliğindedir. O yüzden dünkü haberi okumadan nelerden bahsedildiğini anlamayabilirsiniz.
Sub_Octavian dünkü WG Fest hakkında diyor ki:

  • Yayınlanan listedekiler planlarımızdan yalnızca bir bölümünü oluşturuyor, eğer beklediğiniz bir şey listede yoksa hâlâ gelebilme ihtimali var. Örneğin CV güncellemesi 2017 yılında %100 gelecek ama WG Fest açıklamasında ona yer vermedik. Açıklamanın daha ilgi çekici olmasını istedik.
  • Evet Rus Muhrip ağacı bölünecek, başka ağaçlarda gelecek, bölünmeler dahil. Merak etmeyin, Alman Zırhlılarını yaptık, İngiliz Kruvazörlerini yaptık, Japon Muhriplerini güncelledik, şimdi de Alman Muhriplerini yapıyoruz. Biz burada sadece Rus gemilerini yapmıyoruz ama Rus gemileri bizler için önemli, zaten neden önemli olmasın ki? Tarihe saygımız var kendi donanma mirasımıza da.
Aşağıda bahsedilecek olan madde oyuna yeni gelecek kaptan güncellemesi ile eklenecek olan "Keen Intuition" adlı yetenektir. Bu yetenek yalnızca size en yakın düşman gemisini tespitte olmasa dahi gösteren bir yetenektir.

  • Evet "Keen Intuition".  Bunu süper test sonrası ayarladık. Belki zayıflayacak, belki karşı konacak, şimdilik 4 puan. Endişelerinizin farkındayız. Hayır bunun hiçbir şeyi öldüreceği yok. Şimdiden bir karara varmayalım ve Açık Testi bekleyelim. Biz inanıyoruz ki çalışacak ve oyuna iyi yönde katkıda bulunacak, eğer aksi olursa zaten biz kötü şeyleri nasıl kaldıracağımızı da iyi biliyoruz ancak dürüst olmak gerekirse tüm bu düşüncelerden sonra böyle bir durum olacağını sanmıyorum.
  • Hayır, özel kaptanlar OP olmayacak ama isimlerine lâyık olacak. Oyunda havalı şeyler elde etmek iyidir bunun yanı sıra oyunda ki aktif oyuncular içinde ödüllenindirici olur.
  • Hepinize büyük bir teşekkür etmeme izin verin. 2016 yılı projeler bazında bizim için harika bir yıl oldu ve henüz bitmedi. Tüm bunlar sizlerin desteği ve özverisi olmadan olamazdı. Bunu yakında hep beraber kutlayacağız, yeni haberler için beklemede kalın.
  • Cheers!
Yukarıda ki açıklamayı okudunuz. Bazı cümleleri sert olsa da genel olarak kafa karışıklıklarını giderici bir açıklama. Herhalde çok fazla tepki gördüler Rus gemilerini duyurduktan sonra böyle bir açıklamada bulundular. Sonra da son cümleyi yumuşatarak gönül almaya kalkıştılar :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder