WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Aralık 17, 2016

USS Alabama ve Deli Sorular !

USS Alabama gemisini artık hepiniz biliyorsunuz. Daha önce sitemizde de haberini yayımlamıştık. Geldi geliyor vs derken asıl önemli olan bir noktayı Reddit kullanıcılarından "clancy688" dile getirdi.
"clancy688" 'in yazısı alıntı yapılamayacak kadar uzun. O yüzden yazının tamamına buradan erişebilirsiniz.(İngilizce)
clancy kısaca diyor ki:

  •  Alabama, Radar özelliğine sahip olacak tek Tier VII zırhlı olacak ve şuan ki takım savaşların da kullanılan taktik gereği 1 Chapayev yada New Orleans, Radar özelliğinden ötürü bot olarak kullanılıyor. Bir dağın arkasına yerleştiriliyor ve görevi sadece Radar açıp takıma spot yapmak.
  • Şimdi bu arkadaşımızın haklı endişesi, Alabama gemisinin sadece WG için iyi işler yapmış SuperTester kadrosu içerisinde ki oyunculara verileceği ve bu oyuncuları takım/clan savaşlarına katılması ve böyle bir durumda da katılan takım için artık bir bot Chapayev yada New Orleansa gerek olmaması, burdan kayıp ettikleri hasar potansiyelinde oyuna sokacakları bir Atago yada Kutuzov tarafından tamamlamaları.
  • Umarım yukarıda çok karışık bir anlatım da bulunmamışımdır. Arkadaş kısaca bir haksız rekabetin ortaya çıkacağını ve bu hesaplara dağıtılacak Alabama gemisinin bu tip maçlarda yasaklı hala getirilmesini istiyor.
Peki bu duruma WG ne diyor? WG yetkilisi "Trevzor" bu konuda olmasa bile genel olarak Alabama gemisi ile ilgili birkaç soruya açıklık getiriyor.
"Trevzor" 'un açıklamasına buradan erişebilirsiniz.(İngilizce)
 Trevzor kısaca diyor ki:

  • Alabama şimdilik oyunun gelişmesine gerçekten katkıda bulunmuş belirli oyunculara ödül gemisi olarak verilecek.
  • Planlarımız arasında Alabama'nın benzer bir versiyonunu tüm oyunculara ileri de satmak da var ancak şuan bir tarih veremiyorum.
  • Normal de satışa çıkacak bir geminin duyurusunu bu kadar önceden yapmıyoruz ancak bu gemi ile ilgili o kadar baskı gördük ki bir istisna yapmaya karar verdik.
  • Ne zaman kullanılabilir olacağını öğrenmek için gözünüz bizde olsun.
Bir tarafta soru bir tarafta açıklama. Ancak açıklama kesinlikle sorunun cevabı niteliğinde olmamış. WG umarım bir adaletsizliğe imza atmaz diyelim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder