WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Aralık 01, 2016

Hepimizin Merak Ettiği Bazı Sorulara Cevap Geldi! Yeni İngiliz ve Rus Gemileri Yolda!

Geliştirici  "_Vlegris"  ile yapılan röpörtaj yayınında elde edilen bazı bilgiler:1. Bismarck'ın hidroakustik araması dereceli savaşlarda çok fazla güçlü oluyor, fakat rastgele savaşlarda o kadar da
fark yaratmıyor. Yakın gelecekte, muhtelemen dereceli sezondan önce küçük bir nerf gelecek.

2. Tier 9 gemilerle dereceli savaş yapılması gibi bir plan bulunmuyor.

3. İngiliz kruvazörleri için herhangi bir nerf planı bulunmuyor.

4. Şuan için uçak gemileri herhangi bir değişime uğramayacak. Şuanda uçak gemileri pozisyona ve oyuncu yeteneğiyle doğru orantılı olacak şekilde işe yarıyorlar. Fakat bu 2017 de değişecek. Artık her oyunda uçak gemisi görmek istediğini belirten geliştiriciler uçak gemisi oyuncuları arasındaki yetenek bazlı açığı kapatmayı hedefliyor. Uçak gemisi oynanışını kolaylaştırarak profesyonel oyuncuların acemi oyuncuları ezmemesi sağlanacak. Ve her oyunda uçak gemisi görülecek.

5. 2017 yılında premium japon uçak gemisi gelecek. (Büyük olasılıkla Shokaku'nun kardşe gemisi)

6. Yakın gelecekte rus muhrip ağacı japon muhrip ağacı gibi bölünecek. Fakar 4 gemiden oluşan yan ağac yerine komple 10 gemiden oluşan bir ağac olacak.

7. Yakında oyunda alınabilir olacak Missouri, Iowa'nın radarlı ama avcı uçağı olmayan versiyonu olacak. Ve uçaksavarıda biraz farklı olacak.

8. Açık denizde, tespit olmadan ateş edebilmenin bir problem olduğunu belirten geliştiriciler, bunun bir hata yüzünden ortaya çıktığını belirttiler. Sis perdesi içinden veya dağın arkasından tespit olmadan ateş etmenin kabul edilebilir olduğunu, fakar açık denizde tespit edilmeden ateş etmenin kesinlikle oyundan kaldırılacağını söylediler.

9. 2017 veya sonrasında Amerikan kruvazör ağacı ikiye bölünecek. (Ağır kruvazör, Hafif kruvazör)

10. 2017 veya sonrasında bazı avcı uçaklar gemilere ateş açabilecek. Bunun modellemesi çoktan yapıldı ve hazırlandı.

11. 2017 veya sonrasında İngiliz Uçak Gemileri ve Rus Zırhlıları oyuna eklenecek.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder