WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Aralık 26, 2016

Geliştiricilerden Bilgiler V

Geliştiricilerden gelen son bilgilerle karşınızdayım. Ufak tefek bilgilerin olduğu bu yazımızı okurken umarım keyif alırsınız.


Nagato ve Amagi gövdelerinin kaderleri

  • A gövdesi tamamen kaldırıldı ve B gövdesi varsayılan gövde olarak değiştirilecek, C gövdesi için istenen kredi ve deneyim miktarı ise B gövdesi için istenen miktarlarla değiştirilecek.
  • Silah modelleri yeni gövdeyle birlikte değiştirilecek.
  • B gövdeleri ile sağlanan manevra kabiliyeti ve Can puanları, varsayılan gövde için de aynı kalacak.
  • Eğer önceden B gövdesini araştırmışsanız, güncelleme geldiğinde C gövdesine otomatik olarak geçeceksiniz.
  • Eğer B ve C gövdelerini araştırıp satın aldıysanız, Nagato için 22.000 ve Amagi için 39.000 Serbest Deneyim elde edeceksiniz ayrıca 1.800.000 kredi Nagato için, 2.300.000 kredi de Amagi için geri alacaksınız.
  • Yorck gemisinin AP mermileri için oyun içinde gösterilen maksimum menzile ulaşma süresi 13 yada 15 sn olarak gözüküyordu. Bu durum gerçekte 17.3km için 17.5sn. Tekrar hesaplanıp doğrusu ile değiştirilecek.
  • Rus geliştiriciden gelen bilgi, ben inanmam gerçi, şaka olabilir, gerçek olabilir, kim bilir? Tespitsiz ateşin istismarına uğradığınız mı ? Sis içerisinden yağmur gibi gelen ama bir türlü tespit edilemeyen o ateşin istismarı... Size bir haber vereyim yakında bu olay kalkacak.
Bilgi Notu:
  • Şu bir tane tester vardı. EU sunucusundan aim assist kullandığı için atılmıştı lavuk. Heh işte o lavuk topluluk katılımcıları tarafından öyle seviliyormuş ki işine geri alınmış(!) Bu lavuk bu arada USS Alabamanın satılmasına da karşı duruyormuş.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder