WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Aralık 10, 2016

EU S/C - 09.12.16 Part I

Yeni bir röportajla buradayız. Uzun zamandır röportaj yayımlamıyordum. Çünkü sorular hep aynı, cevaplar ondan daha aynıydı :)Bu sefer ki güzel sorulara kötü cevaplar vermiş ama yine de kayda değer. İyi okumalar :)

S. Acaba oyunda AFK kalan ve oynamayan bir oyuncunun gemisini, belirli bir süre sonra bir bot kontrolüne vermeyi ve takımına destek olmasını sağlamasını düşünüyor musunuz?

C. Bu seçeneği test etmeyi düşünüyoruz ancak oyuna ne zaman ekleneceği konusunda bir şey söyleyemem.

S. Sıralamalı savaşların kurallarını değiştirmeyi düşünüyor musunuz?

C. Beşinci sezon için kuralları değiştirmeyeceğiz ve çok büyük olasılıkla bir sonraki sezon içinde.

S. Henüz araştırılmamış gemilerin yükseltme ve sarf malzemelerini görebilecek miyiz?

C. Yakın gelecek için konuşuyorsak hayır ama yine de ilginç fikriniz için teşekkürler.

S. Kaptan yeteneklerini sıfırlamak için alternatif bir yol düşünüyor musunuz?(Doblonsuz)

C. Aklımızda bir alternatif var ama bunu tartışmak için henüz çok erken. Haberleri takip edin.

S. Yangından alınan hasar, geminin hangi parçasının yandığını önemsemeden ve daha önce yandığını da dikkate almadan işliyor. Planlarınız arasında bunu değiştirmek var mı?

C. Yangın mekaniği oyunda ve dengeleme unsurlarında tamda amaçlanan şekilde işliyor. Düşen mermi kalibresine, nereye düştüğüne yada daha önce yanıp yanmadığına göre bir değiştirme düşünmüyoruz.

S. Planlarınız arasında sancak sisteminde değişiklik var mı? Özellikle "Yalnız Savaşçı" başarısını kazanmak aşırı zor.

C. Bu konular üzerinde çalışıyoruz. Sancak özellikleri ve gemi görünümleri ilgili de planlarımız ayrıca "Yiğitsel ve Onursal Başarım"'lara da bir güncelleme getireceğiz ancak bunun ne zaman olacağını söyleyemem.

S. Ne zaman uçak filolarında ki arka silahların tümü ateş edecek? Oyun mekaniği nasıl çalışıyor? Örneğin kuşatma altında ki 3 filo peşinde ki avcılara karşılık vermesi gerekmez mi ?

C. Sistem sadece saldırı altında ki filoyu etkiliyor. Saldırı altında ki filo kendisine saldıran uçaklara karşılık veriyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder