WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Kasım 09, 2016

USS Missouri Yeni Bilgiler !!!


Nereden başlasam bilemiyorum arkadaşlar ama bu haber sizleri pek mutlu etmeyecek gibi. Hepimiz USS Missouri 'nin oyuna ücretsiz olarak ekleneceğini düşününce "oley" çekmiş olabiliriz. Bir önce ki haberimizde belirtmiştik, geliştiriciler "Serbest Deneyim biriktirmeye başlasanız iyi edersiniz" gibi bir cümle kullanmışlardı.


Şimdi yukarıda ki resme baktığınızda ilk başta özellikleri görüyor olacaksınız. Ancak sağ altın bir üst satırına bakacak olursanız "800 000" Serbest Deneyim puanını göreceksiniz. Kısa bir hesap yapacak olursak:

Atago: 45$ 'lık bir ücrete sahip,
1 Doblon ile 25 Serbest Deneyim kazanıyoruz ve bununda maliyeti 130.20$ oluyor.

Bu üç katılık farkı sadece 1 Tier için verecek olacağız. Benim düşüncem WG bu konuya bir el atar. Yukarıda ki tablo bir sızıntıdan ibaret resmi bir açıklama yok. Yani şöyle söyleyeyim 800 000 olabilir evet doğrudur ancak ARP görevleri gibi Serbest Deneyim veren görevlerde bizlere gelebilir. Takipte kalacağız.

2 yorum:

  1. 800000 serbest dp buna verene kadar 5000 doblon verip yamato'ya sabit kamuflaj takar onu premium yaparım.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bu iş böyle tutmaz zaten. WG büyük ihtimal belirli görevler vs ekleyerek ARP görevi gibi bizi uğraştıracak bence.

      Sil