WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Kasım 26, 2016

Immmm bedava Murmansk... Kim istemez ki?
Hayır hayır başlıkta bir yanlışlık yok:) www.fleetreview-tr.com olarak 1 hafta sürecek olan ve haftanın sonunda ise 1 şanslı takipçimize hediye edilecek olan Murmansk çekilişinin haberini okuyorsunuz. Peki bu çekilişe nasıl katılacaksınız ? Hemen açıklıyalım.


Yukarıda ki resimde çekilişin açıklamasını ve programı görüyorsunuz. Şimdi çekilişe katılmak 5 adımdan oluşuyor.

 • 1- Ottoman Gaming facebook sayfasını beğenmelisiniz
 • 2- Youtube kanalıma abone olmalısınız.
 • 3- Google+ hesabımı takip etmelisiniz
 • 4- fletreview-tr sitesini ziyaret etmelisiniz.
 • 5- Herhangi 4 adımı yaptığınızda bu 5. entry açılacak ve gündelik olarak sitemi ziyaret etmeniz durumunda 15 puan kazanacaksınız ve bunu günlük olarak tekrarlayabilirsiniz.
 • 6- E-mail aboneliğinde bulunmalısınız. Bunun için sayfanın en altında bulunan kısma e-mail adresinizi yazmalısınız.
 • (Not bu adımların hepsini site üzerinde ki yarışma bölümünden yapmanız gerekmektedir. Yarışma bölümüne gitmek için yukarıdaki resme yada bu linke tıklayabilirsiniz.)
Bu kadar basit. Yarışma 7 gün sürecek ve kazanan kişi yarışmayı yaptığım gleam.io sitesinden otomatik olarak seçilecek ve hediyesi 3 gün içerisinde kendisine gönderilecektir.

Herkese iyi şanslar :)

3 yorum:

 1. Gerçekten de çok faydalı bir site kurdun kardeşim. Keyifle yazı dizilerini takip ediyorum. Başarılar

  YanıtlaSil
 2. oooo, bedava gemi alırım bir dal canım ciğerim

  YanıtlaSil