WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Kasım 11, 2016

Geliştiricilerden Kısa Bilgier II

Selam herkese, öncelikle bu haberin üstünden 5 gün geçmiş. Geç gördüm ama çevrilmeye değer bilgilerde gördüm. Sizlere aktarıyorum.


 • "Halloween" etkinliği oldukça ilgi görmüş. Asyada 'da her 100 oyunun 23 "Hallowen" iken, bu oran Rusya 'da 18, EU ve NA'da ise 10 olarak kalmış.
İngiliz Kruvazörlerinin oyuna dahil olmasıyla birlikte Rus sunucusunda ki ilk hafta kredi verileri aşağıda ki verilmiştir.

 • Tier II - III: "Caledon" ve "Weymouth", sırasıyla seviyesinde ki tüm gemiler arasında 10. ve 4. sırada yel almış.
 • Tier IV: "Danea" seviyesinde ki tüm gemilerden daha çok getiri sağlamış. Sadece Premium olan "Iwaki Alpha" ve "Yubari" gemilerini geçememiş.
 • Tier VII: Savaş başına 140K kredi ile "Fiji" Premium olmayan gemiler arasında 1. sırada. Premium gemilerde ise en çok getiri sağlayan gemiler: "Flint"(290K), "Atlanta"(170K), ve "Indianapolis"(150K)
 • Tier VIII: "Edinburgh" 143K ortalama getiriye sahip. Tier VIII 'in en çok kazandıran gemileri ise: "Kutuzov", "Eugen" ve "Atago".
 • Tier IX: "Neptune" 170K kredi ile seviyesinin en yüksek getiri sağlayan gemisi.
 • Tier X: "Minotaur" 152K kredi getirisi ile seviyesinin en iyisi.
Yukarıda ki bilgiler dikkate alınırken, tüm bonuslar, sinyaller, Premium getirisi vs 'de dikkate alınmıştır.

İngilizlerle ilgili bilgileri verdikten sonra oyuna eklenecek yeni şeyleri konuşmaya başlayabiliriz.
 • Bütün ARP görevlerini yapıp tüm gemilere sahip olanlara bir ARP anı bayrağı verilecek.
 • Yakında oyuncu bilgilerini istemci içerisinden de görebileceksiniz.
 • Alman Muhriplerinin modelleri bitirildi.
 • Mevcut durumda oyunda sadece iki ülkenin uçak gemileri mevcut. Sorunuzda bize "İngiliz Uçak Gemileri ile ilgili çalışıyor musunuz?" diye sormuştunuz. Bu sorunun cevabı "çalışıyor musunuz?" 'un anlamına göre değişir. Mevcut durumda bilgileri toplama aşamasındayız ve referans kayıtları teknik özellikler gibi bilgileri topluyoruz.
 • Oyun istemcisinin "Trainin Room" özelliğine ihtiyacı olduğunu düşünmüyoruz.
 • Yakın zamanda istemciye bir "Turnuva" yada benzeri bir özellik eklemeyi düşünmüyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder