WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Ekim 01, 2016

REDDIT S/C 29.09.16 Part 2

Dünkü S/C 'nin devamını bugün yayınlıyoruz. Dünkü yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

S. Birkaç sorum olacak:

 • "Training Room", Neden bu özellik oyuna tamamıyla eklenmiyor? Bu modu kullanabilmek için oyuncular harici mod indirip kurmak zorunda kalıyorlar.
 • Limanda ki chat, Yazışma geçmişi limanda büyülü bir şekilde kayboluyor. WoT da böyle bir sorun yok. Konuşma geçmişi ile ilgili olan bu sorun neden hâlâ giderilmiyor?
 • Ekip Savaşları için öngörülen bir bitiş tarihi var mı?
 • WoT 'da ki gibi bir "Stronghold" modu WoWs içinde düşünülüyor mu?
 • Wargaming Clan sistemi ne zaman içine WoWs 'u da dahil edecek?
 • Ve son olarak mevcut durumda hesaplarımızda sadece "Premium Hesap" ortak kullanılıyor. Ne zaman Wargaming 'in bize söz verdiği Kredi ve Doblonlarda artık hesaplar arası ortak olacak?
C. Sorularınız için teşekkürler, cevaplarımız şu yönde:
 • "Training Room" daha sonra istediğimiz kalitede olunca resmi olarak yayınlanacak.
 • Konuşma geçmişi ise otomatik olarak çalışıyor. Çalışma prensibinde aktif olmama, hafıza dolumu gibi parametleri var.
 • Ekip Savaşları şuan devam edecek.
 • "Stronghold" içinde şöyle diyelim, ne zaman ki liman o konsepte göre düzenlenir o zaman başlayabiliriz.
 • Clan sistemi için şimdilik yorum yok.
 • Şimdilik imkanı yok, ama umuyoruz ki gelecekte bu konu için çalışmaya başlarız.
S. Birkaç sorum olacak:
 • Planlarınız arasında oyunda ki DD ve BB sayısına bir sınırlama getirme var mı? Mevcut durumda sistem her takımda 2 CV 'den fazlasına izin vermiyor. Örnek vermek gerekirse 3-4 DD ve 4 BB 'den fazlası bir takımda olmuyor değil mi? Ben bazı zamanlarda 5 DD ve 5 BB görüyorum. Bunun sonucunda ise oyundaki Kruvazörler ve CV 'ler çok nadir sayıda oluyor ve bu durum camping olayıını başlatıyor.
 • Wargaming mevcut manuel CV saldırılarından memnun mu? Mevcut durumda ben bombardımanlarımı manuel olarak yapıyorum ve düşman gemisinin bundan kurtulması neredeyse imkansız oluyor. Çünkü kör ve savuşturması imkansız olan açılardan bırakıyorum.
 • Air to Air dediğimiz it dalaşı savaşlarını geliştirmeyi düşünüyor musunuz?(Mevcut durumda US avcıları IJN avcılarına karşı ezici bir üstünlük içerisinde.
C. Cevaplar:
 • CV sınıfı çok özel bir sınıf. Bu sınıfa yapılan limitlemeyi diğer sınıflara yaparsak bu çok rahatsız edici olur ve MM 'nin de içine eder :)
 • CV özellikleri ve arayüznden memnun olmadığımızı söylemiştik. Üzerinde çalışıyoruz.
 • Biz bu sınıfın genel olarak tekrardan ele alındığını ve yenilendiğini düşünmekteyiz.
S. Bombardıman sonrası uçak hızlandırıcı özelliği nedir? Ek olarak Dalış bombardımanlarının yangın şansı her uçak için aynı mı?

C. Bu yaklaşık %25 kadar bir hızlandırma. Yangın şansını bir kontrol edeyim... Bu gerçekten büyük çok büyük... Bombanın özelliklerine göre yangın şansı değişiyor. Bu bilgi limanda gösterilmiyor çünkü şans o kadar büyük ki gösterilse de gösterilmese de farketmez.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder