WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Ekim 31, 2016

Clan Sistemi 0.5.14 Testinde!


Öncelikle bu haberi geç yayımladığım için özür dilerim haftasonunu ailemle geçirdim ve haber giremedim. Şansa bakın ki aylardır beklenen haber de bu haftaya denk geldi geç olsun güç olmasın diyelim.

EU, NA ve ASIA sunucularında aynı anda açık teste yüklenen "Clan Sistemi" artık Clan sistemine geçişin başladığının habercisi. EU sunucusundan "WG Staff" olan "Kandly"' nin açıklamasına buradan erişebilirsiniz(ingilizce).

Peki şimdi ne oluyor? Clan sistemi mi geldi? Hadi hemen isimleri alalım... Durun bir dakika sakin olun, bu daha ilk test.

Şuan ki test sisteminde clanları denemek için buradan kayıt açmalısınız. 28 Ekim ve 31 Ekim tarihleri arasında yada 100 clana ulaşıldığında sistem kapanacak(mevcut durumda kapalı). Şimdilik clan kurma test sürecinde olduğu için ücretsiz ancak ileri ki zamanlarda bir miktar doblona sebep olacak.

Geçerli bir clan kurmak şunları gerektiriyor:

  • Lider olacak kişinin e-mail adresi ve ismi
  • Clan ismi, sembol(klavyede ki) ve/veya isim 2-70 harf arasında
  • Clan tagı: sembol(klavyede ki), sayı, alt çizgi(_), tire (-) 2-5 harf arasında
  • Clana katılacak diğer 9 kişinin ismi
Clan isim ve taglarının World of Warships Oyun Kurallarına uyması gerekmektedir.

Not: 10 kişi olması sizi yanılgıya sokmasın, mevcut planlarında 30 kişiye kadar destekleyeceklerini söylediler. yukarıda ki bilgilerin daha fazlasına verdiğim orjinal yazıdan ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder