WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Ekim 02, 2016

0.5.12 İngiliz Kruvazörleri Değişikliği

Merhaba dostlar, kaynaklarıma bakarken yine bir İngiliz Kruvazör değişikliği gördüm. Şaşırdım ve hemen sizlere aktarmak istedim. İşlere en son haliyle İngiliz Kruvazörlerinin oynanış ve kilit özellikleri.

Not: Bu bilgiler tamamen test öncesi verilen ve resmi olmayan bilgilerdir. Bu bilgilerin değişebileceğini/kaldırılabileceğini unutmayınız. www.fleetreview-tr.com burada sadece paylaşımcı olup hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

 • Smoke, Flamethrower ve yarış botu oynanışı dışarıda bırakılıp, yeni oyun tarzı önerildi.
 • Motor Takviyesi özelliği kaldırıldı ve Sis Perdesi özelliği yeniden eklendi.
 • Sis Perdesi özelliği sadece 1 Sis halkası yaratabiliyor ve bu halka normal bir sis halkasından 1.33 kat daha büyük.
 • Sis kalış süresi ve dolum süresi "Flamethrower" sitilinde ki gibi bırakıldı.(Burayı anladığım söylenemez, Flmathrower nedir arkadaş)
 • "Belfast" ve "Perth" gemileride Sis Perdesine sahip oldular.
 • Onarım Ekibi sarf malzemesi artık 20 saniye boyunca tamir ediyor saniyede geminin %2 'sini toplamda ise %40 'ını tamir edebiliyor(Oha amk)
 • Kruvazörlerin zırh kalınlığı orijinal kalınlıklarına döndürüldü
Son olarak Max. tamir giderlerinde belirteyim:
 • Tier IV   - 5 500
 • Tier V    - 11 500
 • Tier VI   - 23 000
 • Tier VII  - 42 000
 • Tier VIII - 75 000
 • Tier IX   - 120 000
 • Tier X    - 180 000

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder