WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Eylül 06, 2016

World of Warships 1. Yıl KutlamasıWorld of Warships 'in tam sürüme gelip yayımlanmasının üzerinden 1 yıl geçti geçecek. WG 'de tabi boş durmamış ve bizim gibi eski oyuncuları daha çok sevindirecek olan bir etkinliğe imza atmış. İşin reklam ve Türkçe çeviri ile olan haline buradan ulaşabilirsiniz. Ben burada daha çok linkini verdiğim o açıklamada anlaşılmayan ve değinilmeyen noktaları ele alacağım.


Arkadaşlar burada iki etkinlikten bahsediyoruz. Bunlardan bir tanesi üstte de fotoğrafını attığım "Başarım Kazanımı" etkinliği. Bu etkinlik başladığında oyun içinden yada site üzerinden başarımlarınızı takip edebileceksiniz. Bazı başarımların nasıl elde edileceği açık bir şekilde yazarken bazıları ise gizli olacak. Bu gizlilik durumlarında ben günlük olarak bulduğumu yine sitem üzerinden paylaşacağım. Bu etkinlikte her başarımın kendi içinde bir ödülü olmasının yanı sıra diğer oyuncularda aynı başarıma belirli sayıda kazanırsa o başarım rengi altın renginde olacak ve o rengi gördüğünüzde oyuna girdiğinizde WG büyük ödüller kazanacağınızı vaad ediyor.

Dragon Sancağı + %333 Komutan DP

Gelelim ikinci etkinliğe. Yukarıda bahsi geçen sancağı görmekteyiz. Türkçe çeviri sayfasında bu bilgilere yer verilmemiş.Şunu da not düşmek istiyorum yukarıda sancak resmi ve verdiği bonus ABD sunucusundan alınmıştır ve EU için değişiklik gösterebilir. Sancak gördüğünüz gibi +%333 Komutan DP si veriyor. Şuana kadar hesabı ile 500 'ün üstünde savaş yapmış olan oyuncular bu özel sancağa sahip olacak. Aşağıda tabloyu görebilirsiniz.


 • 10 Dragon Sancağı + 16-19 Eylül arasında bir savaş kazanan herkese bir Hatıra Yıl Dönümü Sancağı(Her hesap için yalnızca bir kere alınabilir)

 •    500 savaş:   50 Sancak ve sahip olunan her Seviye X için 50 Sancak
 • 1.000 savaş: 100 Sancak ve sahip olunan her Seviye X için 50 Sancak
 • 2.000 savaş: 150 Sancak ve sahip olunan her Seviye X için 50 Sancak
 • 3.000 savaş: 200 Sancak ve sahip olunan her Seviye X için 50 Sancak
 • 4.000 savaş: 250 Sancak ve sahip olunan her Seviye X için 50 Sancak
 • 5.000 savaş: 300 Sancak ve sahip olunan her Seviye X için 50 Sancak
 • 6.000 savaş: 350 Sancak ve sahip olunan her Seviye X için 50 Sancak
 • 7.000 savaş: 400 Sancak ve sahip olunan her Seviye X için 50 Sancak
 • 8.000 savaş: 450 Sancak ve sahip olunan her Seviye X için 50 Sancak
Basit bir matematik ile 3000 savaşınız ve hasabınızda 3 tane Tier X geminiz var. 200+150 olmak üzere toplam 300 sancağınız olacak. Etkinliğe katılım sonunda da aşağıda ki anı bayrağı sizlerin olacak.

Anı Bayrağı


2 yorum:

 1. Bayrak (anı) bedava mi yoksa yine 1 savaş yapmak lazım mi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Anı Bayrağı etkinlik bitiminde verilir ve kalıcıdır. Herhangi bir ücret ödemezsin.

   Sil