WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Eylül 08, 2016

Sıralamalı Savaşlarda Yeni Sezon Çok Yakında !

Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki daha önceki yazımızda gelecek sezonla ilgili bir sızıntı olduğunu ve en geç Kasım ayı başı gibi başlayacağını yazmıştım. Bir önceki yazıma ve resmi açıklamaya buradan erişebilirsiniz.


Şimdi neler biliyoruz onlara bir bakalım. WG çalışanlarından "MrConvay" 'ın bir açıklaması oldu. Açıklamayı aynen vereceğim aşağıda ancak kısa bir ön bilgi vereyim artık tek Tier üzerinden savaşlar olacak. Yani Tier VI-VII yada VII-VIII gibi iki farklı Tier sahibi gemiler maça giremeyecek. Belirli bir seviyeye kadar Tier VI sonrasında ise maçlar Tier VIII olarak devam edecek.


"Kaptanlar,

Sıralamalı savaşların yeni sezonu yakında bizlerle olacak!

Size kendinizi, geminizi ve kaptanınızı hazırlamanız için ufak bilgiler veriyoruz!

Tek Tier Ligleri:

  • Tüm maçların adil olması için, her seviye savaşlarında tek gemi seviyesine izin verilmiştir.
Güvenli Seviyeler:
  • Güvenli seviyelerin sayısı 16. seviyeden sonra arttırılmıştır.
Seviyeler ve gemiler:
  • 16. Seviye ve öncesi: Tier VI
  • 15. Seviye ve 1. Seviye: Tier VIII
Başlangıç:
  • Kasım ayının başlangıcı( Kesin tarih için forumlarımızı takip edin)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder