WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Eylül 12, 2016

RUS S/C - 11.09.16

Uzun zaman sonra bir S/C ile tekrar karşınızdayız. Çok fazla bilgi vermese de geleceğe dair bir ışık tuttuğu su götürmez bir gerçek.

S. Sinyal Sancaklarından "Victor Lima" ve "India X-Ray" yangın şansını ikinciller içinde arttıracaklar mı?

C. Şimdilik, Sinyal Sancakları yalnızca bomba ve ana silahları etkiliyor. Planlarımız arasında bunu ikinciller için bir bonus olarak sunmakta var. Önümüzdeki güncellemeler de görebiliriz.

S. USS Flint gemisi, üç kez birinci olmuş kişilere veriliyor, ancak dereceli savaşlara geç başlamış ve sürekli birinci olan bir kişi her zaman ilk alanlardan geride olacak?

C. Evet ama hâlâ Flint 'e sahip olması için şansı var. Flint gemisi üç kere birinci olacaklara verilecek bir ödül bunun dışında her sezon birinci olanlara da birşey vermemiz gerekiyor.

S. IJN Yubari gemisi çok kısıtlı bir torpido açısına sahip, bu sınırlandırma kasıtlı mı yapıldı?

C. Hayır. 20 derecelik o açı gemi güvertesi üzerine yerleştirilmiş torpidoların verdiği açıdan geliyor.

S. Düşman gemisi üzerinde yok ettiğimiz modüller(silah, motor, aa gun vb...) bizlere ekstra kredi yada dp kazancı sağlıyor mu?

C. Hayır.

Kaynak: The Fleet Review

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder