WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Eylül 10, 2016

Prinz Eugen Satışta - NA

Tier VIII Alman Premium Kruvazör Prinz Eugen NA sunucusunda satışta. Eğer hemen sahip olmak istiyorsanız cüzdanınızı resmen boşaltmanız gerekecek. WG değişik bir satış tekniği ile bu gemiyi üç farklı zamanda farklı seçenekler ve fiyatlarla satışa sunuyor. Yeni teknik ile kısaca diyor ki "paranda olsa zengin değilsen bekleyeceksin". Paketleri incledeğimiz de ne demek istediğimi gayet iyi anlayacaksınız.

9 Eylül 04:20 PT / 07:20 ET - 30 Eylül 04:20 PT / 04:20 ET 
"Prince of the Sea Deluxe"
- Prinz Eugen + Liman Yuvası
- Ana Silahlar modifikasyonu I
- Motor Modifikasyonu I
- Ana Batarya Modifikasyonu II
- Dümen Modifikasyonu II
- Nişan Alma Modifikasyonu I
- 50x Hasar Kontrol II
- 50x Hidroakustik Arama II
- 50x Katapult Avcı II
- 30 Gün Premium
- 5 000 Doblon
- Anı Bayrağı
222.67₺ (74.99$)

16 Eylül 04:20 PT / 07:20 ET - 30 Eylül 04:20 PT / 04:20 ET 

"Prince of the Sea Fully Loaded"
- Prinz Eugen + Liman Yuvası
- Ana Silahlar modifikasyonu I
- Motor Modifikasyonu I
- Ana Batarya Modifikasyonu II
- Dümen Modifikasyonu II
- Nişan Alma Modifikasyonu I
- 3 Gün Premium
- 1 500 Doblon
178.13₺ (59.99$)

23 Eylül 04:20 PT / 07:20 ET - 30 Eylül 04:20 PT / 04:20 ET 
"Prince of the Sea"
- Prinz Eugen + Liman Yuvası
145.46₺ (48.99$)


Başta da söylediğim gibi eğer gemiyi daha önceden almayı kafaya koyup biraz kenara para ayırdıysanız bile beklemek zorundasınız. Önce parası gani olanlar alacak sonra size sıra gelecek :)

"Prinz Eugen" gemisinin ayrıntılı bilgilerine de burada ki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder