WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Eylül 19, 2016

Fleet Review BilgilendirmeArkadaşlar ev taşıma ve internet bağlantısı yüzünden ayın 25 'ine kadar sitede yeni haber yayınlanmayacaktır. Bir yolunu bulur da haber girecek bir bilgisayar bulursam yine sizlere haberleri sunacağım. Bunlara ek olarak video çekimleri tamamlanan iki yeni yazı dizimiz önümüzdeki günlerde sizlerle birlikte olacak. Bunlardan biri salı günleri yayınlanacak ve "Eski ama Antika Değil" adında Tier I - VI arası Premium ve özellikle şu an oyunda olmaya gemilerin tanıtım ve oynanışları olacak. Diğeri ise "World of Warships'in Altın Çocukları" olacak ve Tier VII-VIII arası Premium gemiler tanıtılıp oynanış videoları yüklenecek. Bu dizimizde her hafta Perşembe günü sizlerle olacak.
Pazar günleri ise şuan ara verdiğim ama arka planda 2 aylık çeviri biriktirdiğim "Pazar Pazar Tarih" bölümümüz en kısa zamanda tekrar yayına girecek. Haftada üç gün siz değerli kullanıcılarımıza güzel anlar yaşatmaya çalışacağız. World of Warships 'in altın çocukları dizimiz 1.5 ay diğer dizimiz ise 3 ay sürecek.

Hepinize teşekkürler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder