WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Eylül 05, 2016

0.5.11 Açık Test Güncellemesi #2

Açık Test sunucusu için bir güncelleme daha yayımlandı. Getirilen bu güncelleme ufak boyutta. Birçok geminin zırh düzenlerinde ufak değişikliğe gidilmiş. Tekrar diyorum ufak bir değişiklik. Oynanışa etki edeceğini düşünmüyorum. Diğer değişikliklerede göz atalım

- Veri Değişiklikleri

-- Eklenenler
 • "Tashkent" için yeni bir Premium kamuflaj eklendi.
-- Değişiklikler
 • "Epicenter" oyun modunun, "Ocean", "Beark", "Trident" ve "Tears of the Desert" haritalarında ki kontrol alanı genişletildi
 • "Epicenter" oyun modunda her bir üssü helde tutmanın verdiği puan, saniyede bir üs için 3(üç) puandan, saniyede bir üs için 4(dört) puana yükseltildi.
 • Liman ekranının artık varsayılan görünümü "Ocean" olarak değiştirildi.
 • "Kasırga" sırasında 8km olan görüş sınırı, 10km olarak değiştirildi.
-Dengeleme değişiklikleri

-- Gemiler

 • "Kawachi" gemisinde, ana bataryalar, üst ve alt kısımların zırhları geminin tümüyle doğru etkileşim sağlanması için değiştirildi.
 • "Großer Kurfüst" ve "Gneisenau" gemilerinin ikincil bataryaları olan "128mm L/61 SK C/42" model bataryalarının beka puanları %40 arttırıldı.
 • "Hakuryuu", "Lexington", "Essex", "Midway" gemilerinin kamera açılarında olan bir hata giderildi.
 • "420mm" kalibreye sahip olan Alman zırhlılarının, YP mermi ile 70mm lik zırha sahip olanlara attığı "penetration" hasarı, artık 105mm zırha saip gemilere de atılabilecek.
- Hata Düzeltmeleri

-- Genel hatalar
 • Filo içerisinde savaşan birisi, savaştan çıkıp login ekranına geçtiğinde, diğer oyuncuların filoyu kitleyip kişiyi filodan çıkmadan savaşa sokmamasıyla ilgili bir hata düzeltildi.
 • "Tierra del Fuego" haritasında ağaçların havada gözükmesine sebep olan bir hata giderildi.
 • "Müziğimi Çal" seçeneğini açıp kapatıldığında ortaya çıkan bir hata giderildi.
 • "İkincil silahların manuel atış kontrolü" yeteneğinde, hedef seçilmesine rağmen, hedefi göz ardı etmesine yol açan bir hata giderildi.
 • "New Dawn" haritasında oyuncuların doğuş yerleriyle ilgili bir hata giderildi.
 • "Archipelago" haritasında AI araçlarıyla ilgili bir hata giderildi.
 • "Epicenter" modunda oluşan küçük ekran simgesiyle ilgili bir hata giderildi.
 • Üsler ve takımlar hakkında mini haritada gözüken bilgi ile, oyuna girildiğinde "tab" tuşuna basarak gözüken bilgi arasında yanlışlığa sebep olan bir hata giderildi.
 • Torpidoların düzensiz hareketlerine sebep olan bir hata giderildi.(Sıçrayan torpidolar)
 • "Epicenter" oyun modunun, "Ocean", "Beark", "Trident" ve "Tears of the Desert" haritalarında ki kontrol alanı genişletildi
Kaynak: REDDIT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder