WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Ağustos 19, 2016

RUS S/C - 18.08.16

EU Topluluk Katılımcısı "Catnotzet" tarafından çevrilen bu kısa röportaj oyunun geleceği hakkında ufak ipuçları veriyor. Başlıyoruz.

S1. "Arkansas Beta" gemisi neden AA olarak çok savunmasız. Üstelik çoğu zaman oyunun iki CV oluyor.

C. Çünkü bu onun zayıf tarafı ve dengeleme unsurları yüzünden. Ancak düşük seviyelerde ki CV için haklısınız. Bununla ilgileniyoruz.

S2. "Udaloi" için neden bir kalıcı kamuflaj gelmedi? İleride o da kamuflaja kavuşacak mı?

C. Ona kamuflaj üretmek için zaman bulamadık. Planlarımıza göre 0.5.11 güncellemesinde o da kamuflajına kavuşacakç

S3. Lehçe seslendirme oyuna ne zaman eklenecek?

C. 0.5.12 güncellemesinde.

S4. CV arayüzünü ne zaman geliştireceksiniz?

C. Bunun üzerinde hâlâ çalışıyoruz doğruyu söylemek gerekirse iş kolay olmaktan çok uzakta.

S5. Yeni bir CV ağacı eklemeyi düşünüyor musunuz?

C. Kısa ve orta vadeli planlarımızda düşünmüyoruz. Uzun vade planlarımız için olabilir ama şuan bunu konuşmak için bile çok erken.

S6. İngiliz Kruvazör ağacında neden hiç Ağır Kruvazör yok ?

C. Biz düşündük ve Hafif Kruvazör ağacı için karar verdik. Ağır Kruvazörlerde ekleyeceğiz ama daha sonra ki zamanlarda. Bunlardan bazıları Premium olarak gelecek. Bu arada sakın endişelenmeyin tamamlanacak olan İngiliz ağacı tamamen çok ilgi çekici ve farklı olacak.

Kaynak: EU Resmi ForumuRUS Resmi Forumu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder