WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Ağustos 11, 2016

Rus S/C - 10/08/16

Rellyo tarafından thearmoredpatrol.com sitesine gönderilen bu röportajı rus yetkili Sub_Octavian yanıtlamış. Dikkat çeken kısımlardan biri bir sonraki sezonun yakında zamanda organize edileceği. Gemilerin Avcı uçak ateşleri ile yaralanması ve oyuna Türk gemisi eklenmesi için gerekli olan şartlar. Keyifli okumalar.

S1. Alman filosuyla ilgili başka planlarınız var mı ? WG Alman ağacını nasıl metaryalize etti,kısıtlı gemiler gerçek hayattan alındı geri kalanı konsept gemilerden ve planlardan ibaret bunları nasıl ağaca eklediniz?

C. Artık deniz filolarında önemli yerleri olan ülkeler üstünde çalışıyoruz ve buna rağmen İngiliz donanması hâlâ oyunda değil. O yüzden şimdilik tamamlanmamış ağaçlara odaklanamayız. Bazı gemiler belki Premium olarak sunulabilir.

S2. Neden Rus Donanması, İngiliz Donamasından önce gelmiyor? Ekonomik nedenlerden ötürü mü ?

C. (Nedenler) tam olarak ekonomiksel değil. Tabi ki Rus oyuncular hâlâ Rus Donanmasını bekliyor ancak WOWS diğer ülkelerde de yayımlandı burada eşitlik çok önemli. Fikrimiz, çeşitli sebeplerden ötürü iki Alman-Rus olarak seçildi ve eklendi. İngiliz donanması kaçınılmaz birşey.(Söz verdiğimiz gibi bu yıl gelicek)

S3. Planlar arasında "Fighter"(Avcı uçaklar)'ın bombardıman yapma yeteneğini getirmek var mı?(Gemilere makineli tüfekleri ile saldırma)

C. Evet, bu özelliği uygulamak istiyoruz ama şuanki CV oynanışıyla ilgili şüphe lerimiz var. Daha oyuncu dostu ve kazanmayı yada kaybetmeyi belirlemeyen birşey yapmak istiyoruz ayrıca diğer sınıflarıda ezmeyecek birşey yapmak istiyoruz. Doğrusunu söylemek gerekirse tam olarak ne planladığımızı şimdilik söyleyemem.(lol)

S4. Eski fan gemilerinin oyuna eklenmesi gibi bir ihtimal var mı?(Akizuki mesela)

C. İhtimallar hep vardır hatta Kitakami için bile.Teorik olarak tabi :)

S5. Acaba beta öncesi yayımlanan Uzay savaşı temasını tekrar getirmeyi düşünüyor musunuz? Gerçekten çok eğlenceli idi.

C. Evet bunu düşündük ama eğer eğlenceli birşeyler yapacaksak bazı değişiklikler yapmak gerekicek.

S6. Acaba gemilere yeni resim taslakları ve farklı bölgere uygulanmış farklı kamuflajlar gelmesi mümkün mü? Gerçekten çok şekil bir görüntü olurdu.Örneğin turretleri mavi gövde beyaz vs.

C. Planlarımızda daha fazla kalıcı kamuflaj eklemek var. Başka bir açıdan da oyuna yeni çıkartmalar eklemek istiyoruz. Örneğin borda numaraları, baca halka boyaları vs. 

S7. Geçenlerde bir Tier VIII oyununa girdim. Oyunda her ikimdi takımda da 6 DD vardı. Sizcede bu çok fazla değil mi ? Bununla ilgili ne düşünüyorsunuz?

C. Bizim içinde 3-4 DD en iyi oran ve 5 ise maksimum değerimiz. 6 kesinlikle en üst seviye olmalı. Bununla ilgili dengelemeler üstünde çalışıyoruz.

S8. Oyuna daha değişik klasmanda gemiler eklemeyi düşünüyor musunuz? Örneğin Cruiser-carrier Tone yada BBV Ise gibi. Başka bir sorumda eğer bu gemiler oyuna bir şekilde eklenirse sizce ne kadar bir uçak filosu kaldırabilirler ?

C. Bu soru şuan çalışmalarımız arasında yok çünkü daha önemli konularımız var.

S9. Buffalo ve Worcester Kruvazörlerinin geleceği nedir ?

C. Tek söyleyebileceğim şey bu gemiler er yada geç oyuna eklenecektir. Bu gemiler hakkında planlarımız var ancak şimdilik belirli bir şey yok.

S10. Uzman nişancı yeteneğine yapılan değişiklikten sonra, planlarınızda Mogami'nin 155 lik kulelerinin can ve dönüş hızları ile ilgili birşey var mı?(40 saniyede dönen kule 51.4 sn de dönüyor ayrıca stock menzilide 13 km :(   )

C. Bunu düşünmüştük ama bu seferde dengelemeyi aşırı bozacaktır. Şimdilik iki seçenek sunuyoruz 155 ve 203 mm.

S11. Şu cevaba göre:"Deneyimlerimiz olumlu ama Türk, Hollandalı yada İspanyol oyuncular daha aktif olurlarsa. Leh(Polak-Polonyalı) oyuncular oldukça fazla bu yüzden Blyskawica yı yayınladık. Aynı şey Pan-Asya gemileri içinde geçerli." Bu soruyu takiben Güney Amerika gemilerini örneğin Arjantin- Brezilya, Şili vs oyunda görebilcek miyiz tabi eğer oyuncu ve oyunu oynama istatistikleri yüksekse?

C. Evet, kesinlikle. ( Demek ki arkadaşlar oyuna daha fazla Türk oyuncu lazım.)


 Kaynak:RU Resmi Forum , WOWS TAP Forumu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder