WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Ağustos 10, 2016

Rus S/C - 09/08/16

Bir S/C ile daha karşınızdayım. Bu sefer ki çok büyük değil ama 5.10 ile ilgili bilgiler içeriyor. Carnotzet tarafından ingilizceye çevrilmiş bu yazıyı sizlere aktarıyorum.


S1. Sıralamalı sezonun bir sonraki başlama tarihi ne zaman olacak(beşinci sezon)?


C. Şuan bunu söyliyemem, ancak sıralamalı savaşları çok fazla bekletmekte istemiyoruz. Haberleri takip edin.


S2. Gamescom fuarından önce yeni Alman ağacını yayınlamamanızı anlıyorum ama şimdi bakınca gelecek olan güncelleme çok hafif kalıyor(beklenen ve gelmeyen alman ağacı diğer gelen özellikleri bastırıyor)

Başka bir konuda oyuncuların sürekli büyük çaplı güncellemelere maruz kalmasından memnun musunuz?


C. İlave etmek isterim biz yeni ağacı yayınlasaydık da bu yeni özelliklerve pozitif değişimler gölgede kalacaktı.0.5.10 güncellemesi bizlere tam olarak şunları getiriyor:

 • Oyunda her bireysel geminin istatistiğinin tutulması,
 • Yeni bilgiler(tespit etme, tanklama, tespit edilen hedefe verilen hasar vs..)
 • Batan gemiler için yeni bilgiler(minimap üzerinde)
 • "Ribbons" 'lara yeni güncelleme
 • Oyun seslerinin gelişimi ve hidroakustik arama ve radar için oldukça ilgi çekici sesler,
 • Büyük oranda geliştirilmiş "Fault Line" (Fay Hattı) ve "Two Brothers" (İkiz Kardeş) haritaları,
 • Yeni oyuncular için geliştirmeler
 • Düzeltilmiş fırtına ayarları ve kullanıcı isteklerine uygun olarak ayarlanmış "Domination" (Egemenlik) modu
 • Optimize edilmiş birçok kullanıcı arayüzü sorunları,
 • BB 'lerin mermilerini normalleştirmeye başlanması(tam anlamadım arkadaşlar ne demek istediğini)
 • Renk körü modunun eklenmesi

Yukarıda saydıklarımı yeni gelecek ağaca da eklerseniz 0.5.10 güncellemesi göründüğü kadark kötü olmayacaktır.

Güncelleme sürüm döngesü ile igili, üçer haftalık devirler halinde kullanıcılardan gelen istekler üzerinde çalışıp onlara en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Kusurlarının olduğunun farkındayız ama bu uygulamayı da ciddiye alıyoruz biz inanıyoruz ki beğeniler şikayetlerden hep daha fazla. Daha fazla içerik yayınlamaya çalışacağız ayrıca güncellemelerin boyutlarını küçültmek içinde çalışmalar yapacağız.

S3. Yüksek Tier Alman zırhlılarına ilişkin olarak "Friedrich der Große" 'un 84 300 CP(Can Puanı)'si olması ve "Großer Kurfürst" 'ün de sadece 3700 artı CP'ye sahip olması (88 000 ) sizi de rahatsız etmiyor mu?

C. Biz onu 105 000 yapmayı planyoruz. Şimdilik yayımlanmamış gemilerin savaş yetenekleri hakkında konuşmamıza gerek olduğunu düşünmüyorum.

S4. "Baltimore" 'a ilişkin mevcut bir planınız var mı ? Bunun gizli olduğunu düşünmüyorum istatistiklere bakarak onun en kötü Tier IX Kruvazör olduğunu söyleyebilir miyiz ?

C. Gerçekten çok yakın zamanda kendisi mermi normalleştirilmesi adı altında yeni özellikler kazanacak gerçekten çok yakın 0.5.10 kadar yakın :)

Daha sonraları performans altında kalan tüm gemiler için tekrar düzenleme gelecek şimdilik bunlar hakkında herhangi birşey söyleyemem.


Kaynak: EU Resmi Forumu Başlığı , RU Resmi Forumu Başlığı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder