WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Ağustos 25, 2016

Loot Box (Ganimet) sisteminin detayları belli oldu !

Biliyorsunuz ki arkadaşlar daha önce bir video yayınlamış ve oyuna gelecek olan ganimet sisteminin Gamescom da tanıtılan ve izleyiciler tarafından çekilen bir videosunu yayınlamıştık. Şimdi o videoyu oyunun geliştiricileri paylaştılar ve videoyu izleyip ingilizceye çeviren Reddit yazarlarından "Danke_SPb" 'nin çevirisini sizlere aktarıyoruz.


Kutu/Konteyner yada sandık ne demek isterseniz söyleyebilirsiniz. Önemli olan şey bu nesnenin bize ne getireceğidir. Şimdi bunlara bir bakalım.

  • Konteynerlere sahip olmak için gün içinde belirli bir DP kazanmanız gerekiyor. Sağ üst köşede DP miktarını ve kalanı görebilirsiniz.
  • Günlük 3 konteyner hakkınız var.
  • Eğer konteyneri yada konteynerleri manuel olarak açmazsanız, gün sonunda otomatik olarak açılıyorlar.
Konteynerlerin içinden çıkan nesneler:
  • Krediler,
  • Sancaklar ve kamuflajlar,
  • Ekipmanlar (Hasar kontrol, Onarım ekibi, Hidroakustik vs...),
  • Bunlara ek olarak "Şansını dene" diye bir seçenek eklemişler ve bu size "Süper Konteyner" adında bir kırmızı konteyner getiriyor.(Bunun doblonla mı yada günlük 3 hakkı 1 e düşürme mi istediği henüz bilinmiyor)
Not olarak kutular şimdilik parayla satılmayacak gibi görünüyor. Eğer kutu istiyorsanız oyunu oynamak zorundasınız.

Daha önceki S/C 'lerin birinde bir soru vardı. Geliştiriciler orada, "Kullanıcıların oyunda daha çok vakit geçirmesini istiyoruz. Günlük olarak gir-çık yapmak yerine daha fazla oyun oynamaları için küçük ödüller getireceğiz" tarzında bir açıklaması olmuştu. İşte bu Ganimet sistemi tamda buna göre.

Kaynak: REDDIT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder