WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Ağustos 27, 2016

İngiliz Kruvazörleri ve Uçak Gemileri ile ilgili Artur 'dan bilgilerHepinize tekrardan selamlar,

WG geliştiricilerinden olan Artur PLOCIENNIK ile yapılan bir röportajın özeti ile karşınızdayım. Özette İngiliz Krıvazörleri ve Uçak gemileri hakkında bilgiler bulunmakta hadi bunlara bir göz atalım.

 • İngiliz Hafif Kruvazör ağacı oyuna bir farklılık ve yeni bir bileşen ekledi. Hafif Krıvazörler küçük kalibre silahları olmasına karşın, hızlı ve yüksek atış sayısına sahip.
 • İngiliz Kruvazörlerinin çıkış tarihini Eylül sonu yada Ekim başı olarak öngörüyoruz.
 • İngiliz Kruvazörleri muhtemelen tek torpido ateşleme yeteneğine sahip olacaklar ve bu muhtemelen İngiliz Donanmasına özgü olacak.
 • Şimdilik bu özellik İngiliz Kruvazörlerine ait bir özellik olacak, eğer düzgün çalıştığı kanıtlanır ve oyuncularda severse, belki diğer ülkelerin de kruvazörlerine bu uygulanabilir.
 • Artur bu özelliklerin DD 'lere verilmesinden korkuyor, çünkü bunun ağır bir dengeleme sorunu getireceğini düşünüyor.
 • Çevre bileşenleri ile ilgili çalışmalar hala sürüyor ve oynanışa etkisi olabilecek başka şeyler hakkında da düşünülüyor. Artur umuyor ki bu yeni düşüncülere savaşlara yeni çeşitlilikler getirecek.
 • Artur ayrıca Gamescom oyuncularının "Oyuna ne zaman daha fazla CV eklenecek" sorusunu da bize iletiyor. Oyuna eklenecek bir sonraki CV ağacının büyük ihtimalle İngiliz olacağını söylüyor.
 • Alman ve Rus milliyetleri büyük ihtimalle bir CV ağacına sahip olamayacaklar çünkü ağaçlarını inşa edecek materyallerimiz bulunmuyor.
 • WG tamamen projeden olan bir dal eklemek istemiyor. Tekrar söylüyor bu yüzden Alman ve Rus CV ağacı eklenmeyecek.
 • Premium CV olarak bu aralar planlanan bir Premium CV yok bu yüzden herhangi bir tane yayımlanmadı. WG Premium CV lerin popüler olacağını mevcut CV oynanış verileri göz önünde bulundurulduğunda beklemiyordu. Saipan 'ın bu kadar popüler olması WG 'yi şaşırttı.
 • Planlanan bazı Premium CV 'ler gelecek yıl oyuna eklenecek.
 • Artur ayrıca gelecekte CV 'ler için büyük bir değişiklik görmüyor. Yüksek Tier Amerikan avcıları belki dengelenebilir ancak Artur bu dengelemeden sonra neler olacağından emin değil. Adım adım değişiklikler olacağını söylüyor. WG oyuncuları mutsuz etmek yada tedirgin etmek istemiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder