WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Ağustos 18, 2016

Gamescom 2016 Kamuflajı Satışta - EU


Gamescom etkinliği için özel olarak üretilen kamuflajlar oyun içinde satışa sunuldu. 50 Doblon ödeyerek satın alabileceğiniz kamuflajlar sizlere;
  • - %3 Denizden tespit edilebilme,
  • + %50 Savaşta kazanılan kredi miktarı,
  • + %4 size saldıran düşman gemilerinin mermi dağılımı,
  • + %50 savaşta kazanılan deneyim puanı,
gibi özellikler getiriyor. Toplu bir şekilde satın alamıyorsunuz. Her gemi için her seferinde 50 doblon vermek zorundasınız.
Dikkat: Mağazada ki boya paketleri ile bunu karıştırmayın. O boya paketleri sizlere "Tür 6" kamuflajlarından verir bu kamuflaj sadece oyun içinden alınabiliyor.

Eğer alırsanız sizlere nasıl göründüğünü göstermek için paraya kıydım ve gemilerime taktım(sırf sizler için kıymetimi bilin :P ). Örümcek adamı biraz andırıyor gibi ama mat ve koyu olması ilgi çekiyor gibi.
Not: Gearing, Midway ve bazı gemilerde çok kötü duruyor. Sanki modla yapılmış ve camo remover kullanılmamış gibi alttan beyaz boyalar gözüküyor(üzdü).

 IJN Yamato
 USS Atlanta
 USS Iowa
 IJN Hakuryu
Khabarovsk

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder