WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Ağustos 28, 2016

Dunkerque Satışta - EUFransız Tier VI Zırhlısı "Dunkerque" sonunda EU için satışta. Bakmayın sonunda dediğime çünkü pekte beklenen bir gemi değildi. Fransızların gönlü olsun diye oyuna koydular bence :) Her neyse geyiği bırakıp işimize bakacak olursak WG bu gemi için makul fiyatlar koymuş. 68₺ yinede biraz pahalı gibi ama kararı sizlere bırakıyor ve paketleri buraya yazıyorum. Ayrıca "Pazar Pazar Tarih" bölümümüzün geçen hafta ki konusu "Dunkerque" 'nin de içinde yer aldığı "Mers el Kebir" harekatıydı(harekatın yazısına buradan erişebilirsiniz) buna ek olarak "Dunkerque" de yine tarafımdan tarihsel olarak incelenmiş ve özellikleri yazılmıştı( o yazımada buradan erişebilirsiniz).
Paket 1
- Dunkerque + Liman yuvası
68.31 ₺ (20.60€)Paket 2
- Dunkerque + Liman yuvası
- 50x Equal Speed Charlie London Sancağı
- 50x Zulu Hotel Sancağı
- 6 000 Doblon
132.61 ₺ (39.99 €)Paket 3
- Dunkerque + Liman yuvası
- Ana Silahlar Modifikasyonu I
- İkincil Batarya Modifikasyonu II
- Dümen Donanımı Modifikasyonu II
- Hasar Savunma Sistemi Modifikasyonu I
- 50x Hasar Savunma Ekibi II
- 50x Onarım Ekibi II
- 50x Atım Gözetleme Uçağı II
- 30 Gün Premium
- 12 00 Doblon
- Anı Bayrağı


232.09 ₺ (69.99€)


Gemi için şunu söylemeliyim. Arkadaşlar zor bir gemi, nişangah olsun, oynanış olsun alışmanız gerekecek. Bu konuda Türk Topluluk Katılımcısı "Darksteel" 'in bir videosu var. Onu izleyebilir ve ön bilgi edinebilirsiniz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder