WORLD OF WARSHIPS'IN KONSOL SÜRÜMÜ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANILDIĞI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    AMERİKAN UÇAK GEMİLERİ İÇİN AP DİVE BOMBER ÖZELLİĞİNİN GETİRELECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG SERBEST DENEYİMLE SATIN ALINABİLECEK YENİ BİR GEMİNİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ENVANTER ÖZELLİĞİ GETİRİLDİKTEN SONRA GİZLİCE TÜM SATILABİLEN PARÇALA İNDİRİM YAPTIĞI VE İNSANLARI UYARMADAN YARI YARIYA ZARAR SOKTURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    SIRALAMALI SEZONLARIN BU SEZON YENİDEN TİER VII OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    JAPON DONANMASI İÇİN YENİ BİR ZIRHLI AĞACI YAYIMLANACAĞINI VE BU AĞACIN EN SON GEMİSİNİN YAMATONUN KARDEŞ GEMİSİ MUSASHI OLACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    USS MISSIOURI GEMİSİ İÇİN WG'NİN SİZDEN TAM OLARAK 800.000 SERBEST DENEYİM İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    WG'NİN ASIA SUNUCUSU İÇİN YAPTIĞI ETKİNLİKTE İNGİLİZ KRUVAZÖRLERİ İLE 100K YANGIN HASARI VERMENİZİ İSTEDİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    OYUNDA Kİ "ŞANSINI DENE" KUTUSUNDAN SİZE BİR "GREMYASHCYH" ÇIKMA OLASILIĞININ 55556 DA 1 OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "ANSHAN" VE "ARIZONA"'NIN SIRALAMALI SEZONDA Kİ EN YÜKSEK KAZANMA ORANINA SAHİP GEMİLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                    BU GEMİLERİ "ATAGO", "TAKAO", "BISMARCK", "CLEVELAND" VE "BENSON"'IN TAKİP ETTİĞİNİ BİLİYOR MUYDUNUZ?                                                                                                     "MURMANSK" KRUVAZÖRÜNÜN ARTIK POPÜLERLİĞİNİ YİTİRDİĞİ VE ÇOK FAZLA SATTIĞI İÇİN MARKETTEN KALDIRILACAĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Ağustos 27, 2016

Blyskawica Tekrar Premium Limanda - EU
Polonya Donanması'nı gururla temsil edecek ilk gemi olan Grom-sınıfı Błyskawica muhribi, II. Dünya Savaşı'nda kendi türünün en hızlı ve en ağır silahlarla donatılmış gemilerinden biriydi. İngiltere'de inşa edilen, İsveç toplarıyla donatılan ve Polonyalı gemicilerin kullandığı Błyskawica, eşsiz olmasını sadece çok uluslu kökenine borçlu değildir. Yıldırım hızında olması, tehlikeli torpidoları ve en az yedi toptan oluşan ateş gücünden dolayı bu gemiyi kendi donanmanıza eklemek isteyeceksiniz.


İşin reklam kısmını geçersek arkadaşlar, karşınızda gerçekten güçlü bir gemi duruyor. 8km menzilli 2x3 kovanları olan 3x2 ve 1x1 ana bataryaları bulunun bir gemi bu. 5. kaptan sikili ile 10km den 12.8km ye görülmeden ateş edebiliyorsunuz. Alınmaya değer ancak alışma süresini hesaba katmalısınız. Bende bu gemi mevcut ancak pek oynamıyorum. Günümüzde bu gemi Polonyanın Gdanks şehrinin Gdynia bölgesinde müze olarak hizmet veriyor. İkinci dünya savaşı sonrasında bir güncelleme daha geçirmiş ve toplarının hepsi 2x2 olarak değiştirilmiş. 2 olan AA yuva sayısı 4' e yükseltilmiş ama bu yükseltme sırasında 1 torpido tüpü kaldırılmış.

Teklif Başlangıcı: 27 Ağustos TSİ 08:00, CEST 07:00
Teklif Bitişi: 30 Ağustos 08:00, CEST 07:00

Bu teklifte neler var ?

- Blyskawica + Liman yuvası
3 150 Doblon
- 30 Gün Premium
99.53 ₺ (29.99€ )

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder